شرکت. ارزش های اصلی ما. باورهای ما.

داشتن تجهیزات لازم

مجهز بودن به 2 دستگاه کامپاندر ،2 دستگاه راکتور صنعتی و تجهیزات مورد نیاز برای آنالیز مواد و اندازه گیری خواص

تنوع در خواص

تولید و عرضه بیش از 30 نوع کامپاند و مستربچ با خواص و عملکرد متمایز بر اساس نیاز شما و همچنین 10 نوع پلی ال بر اساس نوع کاربرد

قیمت های مقرون به صرفه

با تکیه بر دانش و علم اقتصاد چرخشی توانستیم قیمت تمام شده خود را کاهش دهیم و محصولاتی مقرون به صرفه تولید و در اختیار شما قرار دهیم

تضمین کیفیت

تولید دانش بنیان و در اختیار داشتن آزمایشگاه های مجهز رمز دستیابی ما به کیفیت مطلوب در محصولات تولید شده می باشد

بیش از یک دهه تجربه

از سال 1384 قدم در عرصه دانش پلیمر و تولید محصولات پلیمری نهاده و بیش از یک دهه تجربه تولید را با شما به اشتراک می گذاریم

پشتیبانی فوق حرفه ای

کادر متخصص و دانش آموخته ما در صنعت پلیمر پشتوانه ما در عرصه تولید بوده و هر لحظه آماده به رفع چالش های شما در این حوزه هستند.

شرکت بسپار توسعه یاران از سال 1384 فعالیت علمی و پژوهشی خود مبنی بر تولید کامپاند های پلیمری تقویت شده و همچنین پلی های مورد استفاده در تولید چسب های و فوم های سخت پلی یورتانی را در دو فاز مجزا آغاز نمود.

تولید کامپاند های تقویت شده با الیاف شیشه از اهداف شرکت بوده که در همین راستا انواع پلی آمید 6 و 66 تقویت شده با الیاف شیشه ، پلی پروپیلن تقویت شده با الیاف شیشه را در واحد تولیدی خود با تکنولوژی روز دنیا تولید وعرضه می نماید.

کامپاند های تقویت شده با افزودنی های خاص نظیر افزودنی های ضد شعله، اقزایش دهنده پایداری در برابر حرارت سیم ملتهب، پایداری در برابر ضربه و دیگر کامپاند های مهندسی نیز در سبد محصولت تولیدی شرکت می باشد.

با تکیه بر تولید دانش محور در سال 1395 مجوز دانش بنیان را از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را اخذ نموده و در همین راستا در سال 1397 موفق به کسب تاییده نانو مقیاس از ستاد توسعه فناوری نانو شده است.

تولید بر مبنای اقتصاد چرخشی را جزو اصول پایه شرکت قرار داده ایم تا همگام با کشور های توسعه یافته نقش موثرتری در حفظ منابع طبیعی و محیط زیست کره خاکی داشته باشیم.

شرکای تجاری

در تامین مواد اولیه و افزودنی های مورد نیاز خود با تولید کنندگان معتبر دنیا همکاری نموده و آمادگی خود جهت همکاری با دیگر تامین کنندگان را اعلام می داریم.

مدیران

تیم مدیریتی شرکت تماما فارغ التحصیل رشته مهندسی پلیمر و متخصص در حوزه های کامپاندینگ، سنتز و بررسی خواص می باشند.

جناب آقای دکتر قریبی

جناب آقای مهندس احمدی

جناب آقای مهندس یاری

مشاوران

مسلح بودن به دانش روز دنیا و به روز بودن همواره دغدغه ما بوده و در همین راستا تعاملی سازنده با اساتید مجرب دانشگاه ها و پژوهشگاه های کشور داشته ایم.