بازدارنده های شعله برای محصولات خاص

بازدارنده های شعله برای محصولات خاص

هنگامی که ایمنی در برابر آتش سوزی در اولویت است ، فن آوری ضد شعله مناسب می تواند در ایمنی محصول تفاوت ایجاد کند. وقتی آتش سوزی شروع می شود ، سرعت گسترش را کاهش می دهد و زمان ارزشمند فرار را افزایش می دهد. نمونه کارهای بازدارنده شعله مناسب برای لایه های مختلف در صنایع مختلف ، متناسب با نیازهای دقیق محصول و هنجارهای نسوز مناسب است. ما پوشش های عملکردی، مواد افزودنی و پلیمری را ایجاد می کنیم که به محیط ها و تنظیمات ضد شعله اطمینان می دهند.

بدون کاهش کیفیت ، خطر آتش سوزی را کاهش دهید.

پلیمر های بازدارنده شعله محصولات نهایی را تضمین می کند که سرعت آتش را کاهش می دهند و تولید سوختگی و دود را کاهش می دهند. راه حل های بازدارنده شعله شرکت بسپار توسعه یاران برای انواع مختلفی از لایه ها مانند چرم ، منسوجات فنی ، پارچه های با عملکرد بالا یا منسوجات غیر بافته شده و مصنوعی قابل استفاده هستند. آنها به همان صورت که هستند یا به عنوان یک جز در فرمولاسیون پوشش استفاده می شوند. دستیابی به استانداردهای دقیق عملکردی مطابق با مقررات سختگیرانه ایمنی در برابر آتش بدون تأثیر بر خصوصیات دیگر یک چالش اساسی است. به همین دلیل ما به عنوان مشتری همزمان با شما کار می کنیم تا فناوری مناسب نیازهای شما را در عملکرد ، رعایت قوانین و استانداردهای زیست محیطی فراهم کنیم.

همه کاره در کاربرد ، قابل اعتماد در ایمنی

پلیمر های ضد شعله شرکت بسپار توسعه یارن در طراحی داخلی ، برنامه های فضای باز ، تجهیزات ایمنی و بسیاری از صنایع دیگر استفاده می شوند. فن آوری و راه حل های این شرکت را می توان در انواع برنامه های ساختمانی یافت. این مواد خاصیت بازدارندگی شعله را به کف ، چادرها و سایبان ها در مراسم و جشن های فضای باز می دهند. همچنین باعث می شود که عناصری که کمتر به چشم می آیند ، مانند مواد عایق بندی ساختمان ، درهای حرارتی ، سقف و سایر مواد ساختمانی ، از پوشش ضد آتش استفاده کنند.

مزایای اصلی بازدارنده های شعله شرکت بسپار توسعه یاران

چرخه کامل محصولات ضد شعله ما از تولید اولیه شروع شده و تابازیافت در پایان عمر محصول مصرفی را در بر میگیرد. راه حل های بازدارنده شعله شرکت بسپار توسعه یاران برای استفاده های طولانی مدت ایمن قلمداد می شوند، و آنها را به یک انتخاب با دوام و قابل اعتماد تبدیل می کند. آنها با استفاده از آخرین فن آوری ها ، تجهیزات آزمایش و نمونه سازی به منظور تضمین بهترین و به روزترین کاربرد ممکن برای محصولات نهایی طراحی شده اند. بخش عمده ای از نمونه کارهای ما شامل فناوری های مبتنی بر آب است که همراه با استانداردهای ایمنی یکسان، محیط زیست سازگاری بیشتری را امکان پذیر می کند.

مزایای اصلی:

  • ایمن برای استفاده مداوم
  • رعایت دقیق ترین استانداردها
  • مطابق با الزامات زیست محیطی و قانونی
  • بسیار متناسب با نیازهای محصول
  • خدمات موجود برای راه حل های سفارشی